Promocja

DENEO (Promotal)

Fotel do pobierania krwi Deneo jest innowacyjnym produktem pozwalającym na najlepszy dostęp do pacjenta oraz zapewniającym najlepszy komfort dla obsługi jak i dla pacjenta.

Aktualności


Aktualności

środa, Grudzień 16, 2015 - 13:23
Oferta specjalna na stół operacyjny Practico Merivaara

Elektro-mechaniczny stół operacyjny o budowe segmentowej. Możliwość wykorzystania w wielu dziedzinach chirurgii ze względu na modułową konstrukcję i szeroką gamą akcesoriów.

Prosimy o kontakt mailowy na adres: anpexim@anpexim.pl w celu udzielenia większej ilości informacji.
Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

wtorek, Październik 20, 2015 - 14:13
Oferta specjalna na wózki anestezjologiczne Flexline Metro

Zawaansowana konstrukcja polimerowa, łatwe manewrowanie, system samozamykających się szuflad, zabezpieczenie przed otwarciem przegród.

Do zaoferowania w specjalnej cenie mamy kilka wózków anestezjologicznych firmy Metro serii Flexline (konfiguracja jak na zdjęciu, bez pojemnika na cewniki) . Produkty pochodzą z 2014 roku i znajdują się na stanie magazynowym.
Dwa modele FLP211 wykorzystywane były jako wersje demonstracyjne, natomiast molele FL21PXP oraz FL27PXP są nowe fabrycznie.

Prosimy o kontakt mailowy na adres: anpexim@anpexim.pl w celu udzielenia większej ilości informacji.
Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

środa, Grudzień 3, 2014 - 08:21
Operacja w klinice Ethianum HEIDELBERG

Stół do operacji kręgosłupa "Allen Spine Table"

Prof. Dr. med. Jürgen Harms, jeden z najbardziej doświadczonych specjalistów na świecie w dziedzinie leczenia kręgosłupa, udzielił wywiadu Christoph Piefer, medimex.

 • Jakie właściwości stołu operacyjnego Allen (Spine Table) przekonały Pana do zastosowania systemu?

Prof. Jürgen Harms: Ponieważ miałem już możliwość zebrania doświadczeń ze stołem Jackson, byłem od razu przekonany o zaletach systemu Allen. Wersja ta posiada kilka zalet. Tak więc, system ten jest, na przykład, kompatybilny ze wszystkimi rodzajami stołów operacyjnych i nie posiada  zawadzającej podpory. Ponadto, rama Carbon zapewnia doskonały kontrast na zdjęciach RTG oraz idealny dostęp ramienia C.

 • W jakim stopniu stół ten pomaga Panu podczas wykonywania zabiegu ?

Harms: Pacjent jest idealnie ułożony w pozycji leżącej na brzuchu a jednorazowe maski Comfort optymalnie zabezpieczają twarz. Oczy są osadzone swobodnie i nie ma ryzyka uszkodzenia nerwów. Za pomocą elastycznego systemu pozycjonowania głowy możliwe jest indywidualne dopasowanie do ciała pacjenta

 • Czy może nam Pan coś powiedzieć na temat funkcjonowania systemu przed i podczas operacji kręgosłupa?

Harms: Pacjent kładziony jest na elastycznie regulowanych poszewkach Wingsets. To są poduszeczki, które umożliwiają optymalne zarządzanie ciśnieniem. W przeciwieństwie do innych modeli system ten umożliwia zarówno kifozę i lordozę, tak więc lekarz operujący nie musi się decydować przed zabiegiem chirurgicznym na jeden z dwóch wariantów. Kolejną zaletą jest dostosowanie śródoperacyjne systemu Allen.

Cieszę się, że będę mógł stosować stół operacyjny Allen do kolejnych zabiegów i operować moich pierwszych pacjentów w pozycji bocznej.

 • Panie profesorze Harms, dziękuję za wywiad. Wszystkiego najlepszego i  pomyślności!
czwartek, Sierpień 28, 2014 - 15:02
Stół do zabiegów na kręgosłupie

Doskonałe rozwiązanie dla kompleksowych zabiegów chirurgicznych przeprowadzanych na kręgosłupie.

Zaprojektowany z myślą o zwiększeniu bezpieczeństwa poprzez połączenia blatu chirurgicznego ze stołem. Rozwiązanie to oferuje komfort operatora i bezpieczeństwo pacjenta. Urządzenia posiada elektrycznie sterowane funkcje zmiany wysokości, przechyłów bocznych, Trendelenburga i antyTrendelenburga oraz centralną blokadę kół.

Blat stołu wykonany w połączeniu ramy z włókna węglowego i uchwytów podtrzymujących pacjenta zapewniających 100% przezierności ramienia C na całej długości pacjenta w każdym kierunku i pod każdym kątem.

Strony

Zapisz się do newslettera!

Szybki kontakt

 • Adres
  ul. Mszczonowska 33/35 L.215
  96-100, Skierniewice
 • E-mail
  anpexim@anpexim.pl
 • Telefon

  tel/fax: +48 46 833 56 87
  tel: +48 46 832 19 00
  tel: +48 46 833 41 40